Temos (šablono) įdiegimas

Norėdami savo kuriamam tinklalapiui pritaikyti norimą temą, reikia pirmiausia susirasti ją. Greičiausiai tai padaroma paieškos sistemose (pvz., www.google.lt) surinkus raktinius žodžius: free wordpress themes, free wordpress templates ir pan. Žinoma, bus pateikta daug įvairių tinklalapių, kuriuose daug įvairių mokamų ir nemokamų tinklalapių šablonų. Iš jų reikia išsirinkti lūkesčius atitinkantį šabloną ir atsisiųsti jo archyvą (.zip failą) – išsisaugoti savo kompiuteryje.

Šabloną įdiegti galima dviem būdais

Pirmas būdas. Administratoriaus aplinkoje pasirinkite Išvaizda, Temos. Spragtelėkite kortelę Įdiegti temą ir pasirinkti Įkelti. Atsiras galimybė pasirinkti failą (.zip failą), kuriame yra norimas šablonas. Naršydami savo kompiuteryje, pasirinkite šablono failą (.zip failą) ir įdiekite jį. Diegimo pabaigoje bus pasiūlyta aktyvuoti (įjungti) naująją temą – tai ir padarykite! Peržiūrėkite savo kuriamą tinklalapį.

Antras būdas. Parsisiųstą šablono archyvą (.zip failą) išarchyvuokite ir šablono aplanką nukopijuokite į temų (šablonų) aplanką – /web/wp-content/themes/. Grįžkite į administratoriaus aplinką, pasirinkite Išvaizda, Temos. Tarp esamų temų (šablonų) rasite savo šabloną, kurį reikia aktyvuoti (įjungti). Peržiūrėkite savo kuriamą tinklalapį.