Darbo su TVS pradžia

Pirmiausia reikia parsisiųsti TVS failų archyvą:

  1. Interneto naršyklėje atveriame šios TVS oficialų tinklalapį – www.wordpress.org;
  2. Tituliniame puslapyje yra pasiūlymas parsisiųsti  TVS failų archyvą – Download WordPress. Spragtelėkite jį ir failą parsisiųskite į savo kompiuterį (pvz., darbalaukį).

Išskleiskite archyvą.

Prisijungę prie serverio, nukopijuokite VISUS aplankus (wp-admin, wp-content, wp-includes) bei failus į nutolusio kompiuterio reikiamą vietą.

Savo kompiuteryje išskleistame aplanke WORDPRESS susiraskite failą wp-config-sample.php ir atverkite jį su pasirinkta redagavimo programa – pvz., Užrašine.

Susiraskite eilutę define(‘DB_NAME’, ‘database_name_here’); ir vietoj database_name_here įrašykite savo sukurtos duomenų bazės pavadinimą. Neištrinkite apostrofų!

Analogiškai, susiradę eilutę define(‘DB_USER’, ‘username_here’); vietoj username_here įrašykite vėl savo sukurtos duomenų bazės vartotojo pavadinimą..

Susiraskite eilutę define(‘DB_PASSWORD’, ‘password_here’); ir vietoj password_here įrašykite savo sukurtos duomenų bazės slaptažodį. Tik neištrinkite apostrofų!

Pakeitimus išsaugokite tame pačiame faile ir jį uždarykite. Failą wp-config-sample.php pervardinkite į wp-config.php (reikia nutrinti -sample) ir tą failą nukopijuokite į nutolusį kompiuterį ten, kur nukopijavote visus failus. Nutolusiame kompiuteryje ištrinkite failą wp-config-sample.php.

Atsijunkite nuo serverio ir uždarykite programos langą.