Apie tinklus ir internetą – pirmoji „IT KITAIP“ e-pamoka!

itkitaip

Nuo 2015 m. sausio mėnesio „Tech City Lietuva“ įmonės (AB bankas “Swedbank”, Barclays Technology Centre Lithuania, UAB “NFQ Solutions”, UAB “EIS Group Lietuva”, UAB “Tieto Lietuva”) kartu su iniciatyva“misija:karjera” ir “Investuok Lietuvoje” pradeda nuotoliniu būdų transliuoti 9–12 klasių mokiniams skirtas 45 minučių trukmės e-pamokas, kurias ves IT srities profesionalai. Pamokų ciklo pradžia – 2015 m. sausio mėn. Trukmė – 5 mėnesiai. Kiekvieną mėnesį moksleiviams bus pristatytos dvi e-pamokos ta pačia tema: teorijos ir praktikos.

2015 m. sausio 15 d., 11 val., bus galima stebėti įvadinę teorinę e-pamoką apie tinklus ir internetą! Užsiregistravusius taip pat pakviesime prisijungti prie praktinės pamokos, kuri vyks 2015 m. sausio 22 d., 17 val. Praktinei pamokai rekomenduojama kiekvienam mokiniui turėti asmeninį kompiuterį. 

Misija: karjera inf.